Jak jsme začali

Každému z nás bylo naděleno do vínku něco jiného. A u Nodeway tomu není jinak. Několikaleté zkušenosti v oblasti marketingu, budování obchodních vztahů a pevných partnerských spoluprací se zde spojilo se zápalem vytvářet a produkovat content pro potřeby našich klientů.

Naše zaměření

Pouze u nás dostanete kompletní balíček pro Vaši kampaň od počátečního natočení materiálu přes cílené zobrazení daného výstupu až po kampaňové bannery a podpůrné články. Tohle je Nodeway.

Seznamte se s námi

Michael foto

Michael Seidl

Business developer

Myšlenka na unikátní aplikaci je jedna věc, ale já tyto nápady přetvářím v realitu. Mám zodpovědnost za vývoj, rozpočty a konečnou exekuci projektů, které na začátku vypadají nesplnitelně. Vysokozátěžové aplikace jsou mou doménou, které mám v malíku a affiliate marketing je to, co znám do posledního puntíku.

Content Creator & Editor

David Ducháč

Content specialist

Jak ze mě myšlenka vypadne slovně,  nemusí být vždy úplně perfektní, ale postavte mě ke kameře a natočím vám o ní film. No a v Nodeway zkrátka zhmotňuji vaše myšlenky a nápady.

43DD7708-C529-4D0F-9A18-36A535C4D7BA_1_105_c

Tomáš Seidl

Sales & Strategy

Již několik let se věnuji komunikaci mezi zákazníkem a prodejcem. Práce s daty a online marketingem je pro mě domácí půdou a rád mé zkušenosti zúročuji v Nodeway. Cílem mé práce je zjistit, co klient potřebuje a najít ideální strategii pro dosažení jeho cílů.

Snímek obrazovky 2023-03-14 v 18.00.53

Andrea Stiffelová

Social media specialist
Sociální sítím se věnuji již několik let a díky mnoha klientům z rozdílných oblastí mám bohaté zkušenosti. Vytvořím vám strategii komunikace přímo na míru a pokryji také copywriting, PPC a mnoho dalšího.
man2.jpg

Milan skýpala

Social media specialist

Díky mým bohatým zkušenostem ve světě sociálních médií dokážu vaše příspěvky dostat tam, kde budou mít ten nejlepší účinek. Díky naší databázi vás také dokáži napojit na influencery a domluvit případnou spolupráci.