Nejlepších akce affiliate marketingu začátkem roku 2023

Existuje řada důvodů, proč navštěvovat akce affiliate marketingu, ať už jste majitel firmy, partner nebo se prostě chcete prosadit v této oblasti. Zaprvé jsou úžasnou příležitostí k navázání kontaktů a setkání s dalšími lidmi z oboru. Také mohou být skvělým způsobem, jak se dozvědět ještě více o vydělávání peněz prostřednictvím affiliate marketingu.

Akce a konference affiliate marketingu jsou však zřídkakdy, pokud vůbec, zdarma, takže se musíte rozhodnout, zda se vám investice vyplatí. Doporučujeme podívat se na náš seznam nejlepších akcí v oblasti affiliate marketingu pro rok 2023 a zjistit, zda se ve vašem okolí nějaká nenachází, abyste se mohli zúčastnit své úplně první konference.

Události jsou uvedeny v chronologickém pořadí a rozděleny podle měsíců, přičemž v průběhu roku 2023 bude tento seznam aktualizován, jak budou přibývat další a další akce. Najděte si událost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám nebo vašemu oboru, a přihlaste se ještě dnes.

TES Affiliate Conference

Termíny: únor 22-25 2023

Od roku 2009 se na partnerských konferencích TES scházejí odborníci z různých odvětví, aby si vytvořili rozsáhlou síť kontaktů. Od elektronického obchodu a zdravotnictví až po hazardní hry a online zábavu se odborníci s různým marketingovým zázemím zapojují do prezentací produktů, hlavních panelů a seminářů, aby přinesli inovace do obchodního odvětví. Cílem konference je pěstovat cenné obchodní kontakty mezi marketingovými partnery, značkami a inzerenty a zároveň rozvíjet obchodní postupy. Každoroční statistiky akce zdůrazňují účast 2 000 marketérů a více než 200 vystavovatelů z více než 80 zemí.
wwwe.tesaffiliateconferences.com

Místo konání: Hotel Oitavos, Cascais, Portugalsko

Affiliate World Dubai

Termín: březen 1-2 2023

Affiliate World patří mezi největší a nejočekávanější setkání v oblasti elektronického obchodu a affiliate marketingu. Vystupte na Affiliate World co nejlépe a odemkněte prémiový obsah, který posílí vaši cestu k affiliate marketingu.

První část Affiliate World se bude konat v Dubaji. Dvoudenní konference přivítá inzerenty, marketéry a nejrychleji rostoucí platformy sociálních médií a obchody Shopify. Účastníci mohou očekávat volný tok obsahu mastermind, diskuze o výklencích a příležitosti k navazování kontaktů. Na dvou pódiích jsou připraveni hlavní řečníci, kteří budou diskutovat o trendech v oboru a osvědčených strategiích. Mezi značky a společnosti účastnící se Affiliate World Dubai patří Uber, Airbnb, Amazon, Facebook a Google.
www.affiliateworldconferences.com/dubai

Místo konání: Dubai World Trade Center, Dubaj, Spojené arabské emiráty

LadsCon

Termín: březen 13-15 2023

LeadsCon je třídenní konference, na které hostující řečníci z řad vedoucích pracovníků předávají klíčové strategie a inovativní poznatky o získávání potenciálních zákazníků, generování potenciálních zákazníků a affiliate marketingu. Pokud jste obchodník nebo majitel firmy, který chce posílit generování leadů a rozpoznatelnost své značky, je konference LeadsCon příležitostí, kterou si nemůžete nechat ujít. Diverzifikujte svou síť a získejte znalosti od marketingových profesionálů z 25 výklenků, jako je například zdravotnictví, fintech, automobilový průmysl a pojišťovnictví.

Místo konání: MGM Grand, Las Vegas